Cuma , Nisan 20 2018
Ana Sayfa / PROGRAMLAR / Premium Hesap Nasıl Alınır ?

Premium Hesap Nasıl Alınır ?

Bu konumuzda Turbobit.net üzerinden nasıl premium alınacağı resimli anlatımlarla detaylıca anlatılacaktır.

Sitemizde paylaştığımız dosyaları Turbobit.net upload sitesine yüklüyoruz. Bu siteye yükleme amacımız hemen hemen tüm upload yapan sitelerin bu sistemi kullanıyor olması. Sitemiz üzerinden Turbobit Premium alırsanız bunu diğer upload yapan ve Turbobit.net’e yükleyen sitelerde de kullanabilirsiniz. Daha önceki konularda Turbobit.net üzerinden ücretsiz olarak nasıl dosya indirebileceğinizi göstermiştik. Tekrar okumak için TIKLAYINIZ!!!

Turbobit.net üzerinden ücretsiz indirme yapmayı yeniden okuduğunuza göre aklınızda ben neden Turbobit Premium almalıyım diye bir soru olabilir. Bu sorunuzu ortadan kaldırmak için Normal üyelik ile Premium üyelik arasındaki farkları anlattığım yazımı okuyabilirsiniz. Konuya gitmek için TIKLAYINIZ!!!    Aklınızdaki soru işaretleri gittiyse yazıyı okumaya devam edebilirsiniz.

Adım 1 : Yüklediğimiz dosyalar üzerinden Turbobit.net sitesine giriş yapılır. Turbobit.net sitesinde kayıtlı üyeliğiniz varsa Giriş Yap’a tıklanarak üyeliğiniz açılır. Eğer Turbobit.net sitesinde üyeliğiniz yoksa KAYDOL’a tıklayınız.

Adım 2 : Eğer üyeliğiniz yoksa KAYDOL’a tıkladıktan sonra aşağıdaki resim karşınıza gelir. Kullanıcı Adı ( E-posta) yazan yere kullandığınız e-mail adresinizi yazınız. Şifre yazan yere şifre politikalarına uyarak sağlam bir şifre oluşturmanız sizin açınızdan yararlıdır. Bu işlemlerden sonra üyeliğiniz açılmış olacaktır.

Adım 3 : Üyelik işlemlerini yaptıktan sonra premium satın almaya sıra geldi. 1. Adımda linkimize tıkladığımızda karşımıza resimdeki gibi bir ekran gelmişti. Bu ekranda Yüksek Hızda indirmeye tıklamanız ile satış sayfasına yönlendirileceksiniz. Konunun devamında bulabilirsiniz.

Adım 4 : Size uygun olan gün miktarını seçtikten sonra sayfanın devamında olan ödeme yöntemlerinden size uygun olanı seçerek bu şekilde premium sahibi olabilirsiniz.

Adım 5 : Aşağıdaki resimde de gördüğünüz gibi premium alma işlemi tamamlanmıştır. Reklamsız, beklemeden, hızlı, sınırsız olarak indirilecek dosya önünüze gelmektedir.

Turbobit.net üzerinden nasıl premium alacağınızı yukarıda gösterdim. Premium alarak sitemize katkıda bulunarak paylaşımlarımızın devamlılığını sağlayabilirsiniz. Ayrıca premium alarak da yüksek boyutlu dosyaları indirebilirsiniz.

Hakkında admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir